Data: wtorek 6.09.2022 godz. 18:00 – forma hybrydowa
FORMA ONSITE – Adres: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechnika Warszawska - ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa
FORMA ONLINE – Link do spotkania Google Meet: udostępnimy zarejestrowanym najpóźniej w dniu spotkania  
AGENDA:

Jak usługi bezpieczeństwa w AWS współpracują ze sobą i jak je wdrożyć? Referencyjna architektura bezpieczeństwa AWS to przepis jak wdrożyć pełny zestaw narzędzi bezpieczeństwa w środowisku składającym się z wielu kont AWS. Architektura opisuje i demonstruje jak wdrożyć i zarządzać usługami, jakie wymagania pozwalają spełnić i jak są ze sobą nawzajem zintegrowane. Podczas wystąpienia dowiesz się jakie decyzje były podejmowane przy tworzeniu architektury, z czego one wynikały oraz uzyskasz wskazówki jak jej użyć przy projektowaniu Twojego środowiska.
Prelegent: Piotr Boetzel –  Od 15 lat pracuje w branży IT jako administrator, konsultant, trener, inżynier sprzedaży, architekt. Przez większość kariery zajmował się rozwiązaniami do zapewnienia ciągłości działania infrastruktury (backup, monitoring) w IBM a następnie cyberbezpieczeństwem w McAfee. Posiada certyfikat CISSP. Obecnie jako architekt w AWS wspiera partnerów z Europy Środkowowschodniej przy projektach dla sektora publicznego. Prelegent na CyberGov, Advanced Threat Summit, Forum Teleinformatyki, CSO Council. Miłośnik lotnictwa i dronów.
JAK ODBYWA SIĘ SPOTKANIE: To jest spotkanie w Warszawie. Forma hybrydowa. Można być na miejscu fizycznie, lub dołączyć online przez Google Meet.