Dziękujemy za udział w spotkaniu inauguracyjnym, które odbyło się w czwartek 8 września 2022 o godzinie 17:45 w klubie 'Drukarnia', Kraków (Podgórze), ul. Nadwiślańska 1.

To była historyczna chwila dla Infosec oraz ISSA Polska w Małopolsce. W spotkaniu udział wzięło  prawie 30 osób.

Zgodnie z obietnicą rozpoczęliśmy od lokalnych słodkości oraz kawy na powitanie.

Prezes ISSA Polska przedstawił największe osiągnięcia naszego Stowarzyszenia w roku 2022 oraz  plany rozwojowe.

Następnie Łukasz Góralczyk - Menadżer ds. zarządzania ryzykiem w grupie SIGplc , przeprowadził interaktywną sesję „Matrixy i registry czyli rzecz o wartościowej informacji do podejmowania decyzji”.

Po przerwie networkingowej,  Mateusz Olejarka - Principal Security Consultant | Head of Web Security @ SecuRing, wygłosił prezentację ‘Deweloper na cyfrowym celowniku, edycja 2022’.

Dziękujemy naszym lokalnych liderom: Grzegorz Pająk oraz Michał Sosinka za super przygotowania oraz wszelkie aktywności organizacyjne. Jesteśmy przekonani, iż razem z innymi Członkami ISSA oraz lokalnymi specami od infosec zrobicie w Małopolsce razem wiele ciekawych rzeczy. Czego Wam serdecznie życzymy.  Specjalne podziękowania dla Członka Wspierającego (Securing) za lokalne wsparcie.

Pamiętajcie, kolejne spotkanie zaplanowane jest na 29 września. Oczekujcie na info na mediach ISSA Polska (issa.org.pl / Linkedin / Slack).

Jeżeli chcecie zostać prelegentem lub chcecie uczestniczyć w przygotowaniach to prosimy o kontakt.