Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach organizowanego wydarzenia jest ISSA Polska – Stowarzyszenie do spraw bezpieczeństwa systemów informacyjnych (dalej jako „ISSA Polska”) z siedzibą w Warszawie, 00-867, aleja Jana Pawła II 27.

Możesz skontaktować się z nami drogą elektroniczną lub/i drogą listowną. W celu nawiązania kontaktu z nami prosimy wysłać wiadomość drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo wiadomość drogą listowną na adres: ISSA Polska – Stowarzyszenie do spraw bezpieczeństwa systemów informacyjnych,  aleja Jana Pawła II 27,00-867 Warszawa.

Jakie masz prawa?

1. dostępu do Twoich danych, 

2. ich poprawiania, 

3. żądania ich usunięcia, 

4. ograniczenia przetwarzania, 

5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz wnieść skargę do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakim celu przetwarzamy Twoje dane?

W celu organizacji i zapisania na organizowane wydarzenie, a także w celu sprawnego kontaktu w przypadku zmian organizacyjnych. Jeżeli wyrazisz na to zgodę to również w celu poinformowania o nowych wydarzeniach, które planujemy zorganizować.

Zgodę możesz oczywiście wycofać w dowolnym momencie kontaktując się z nami w dowolny sposób. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Czy musisz podawać nam swoje dane?

Jest to dobrowolne, lecz bez podania Twoich danych kontaktowych nie będziemy mogli zapisać Cię na wydarzenie ani poinformować o istotnych zmianach czy nowych wydarzeniach.

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane?

Art. 6 ust. 1 lit. f RODO oraz zgoda w przypadku chęci uzyskania informacji o nowych wydarzeniach.

Co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem? 

Organizacja wydarzenia i sprawna komunikacja w związku z jego realizacją 

Komu przekażemy Twoje dane?

Podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych dla nas w tym Google inc na podstawie Standardowych klauzul umownych.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

Przez czas trwania wydarzenia oraz do czasu wycofania zgody.

Czy po przekazaniu nam danych możesz sprzeciwić się ich przetwarzaniu?

Tak, gdy dane przetwarzamy. na podstawie prawnie uzasadnionych interesów wyżej wymienionych.