W celu ubiegania się o członkostwo w ISSA Polska Kandydat powinien:

1. Pobrać deklaracją członkowską, wypełnić, wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wnieść opłatę członkowską w wysokości 100 PLN (50 PLN w przypadku czł. student) poprzez przelew na konto bankowe wg następujących danych (warunek nie dotyczy kandydatów ubiegających się o członkostwo aktywne, czyli członków ISSA International):

 Odbiorca: ISSA Polska
 Numer konta: 09 2530 0008 2016 1068 8589 0001 (NestBank)
 Tytułem: Opłata członkowska – imię i nazwisko

2. Wysłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujące dokumenty rejestracyjne:

  • potwierdzenie przelewu opłaty członkowskiej;
  • wypełniony formularz aplikacyjny (do pobrania pod adresem deklaracja członkowska ISSA Polska; może też być skan – POBRANIE FORMULARZA);
  • krótkie Security CV – życiorys zawodowy, w którym kandydat przedstawia swoje związki i zainteresowania z tematem bezpieczeństwa systemów informacyjnych lub bezpieczeństwem informacji. Alternatywnie link do aktualnego profilu zawodowego w Linkedin.
  • jeśli są, kopię uzyskanych certyfikatów branżowych lub dane kontaktowe do osób mogących potwierdzić referencje zawodowe kandydata.

Aplikacja członkowska Kandydata jest rozpatrywana przez zarząd ISSA Polska w ciągu maksymalnie 4 tygodni (zwykle znacznie szybciej :-) ) od przekazania kompletu dokumentacji. Decyzja jest wysyłana mailem do kandydata.