Zapraszamy do udziału w nowych, fascynujących inicjatywach, które wprowadzają nas w nową erę cyberbezpieczeństwa i interoperacyjności w Europie. W dobie cyfrowej transformacji, podejmowanie decyzji zorientowanych na przyszłość i inwestowanie w cyberbezpieczeństwo są kluczowe dla utrzymania konkurencyjności i bezpieczeństwa.

👉 NIS2 - Nowa dyrektywa dotycząca wspólnego poziomu cyberbezpieczeństwa w Unii Europejskiej. To okazja do zrozumienia i wpływania na to, jak zostanie zdefiniowany „wspólny poziom” i jakie będą praktyczne konsekwencje dla naszych organizacji.

 

Prace w grupach będą skupiały się na obserwowaniu legislacji w RP i konsultowaniu aktów prawnych w danej dziedzinie. Będziemy również pracować nad wypracowaniem dokumentacji potrzebnej do wdrożenia, sprawdzenia, utrzymania, a także doradztwa dla różnych podmiotów, zarówno dużych, jak i małych.

To znakomita okazja do nawiązania nowych kontaktów, zdobycia wartościowych umiejętności i praktycznego doświadczenia, które będzie miało bezpośredni wpływ na przyszłość naszych firm i całej Unii Europejskiej.

 

💥 Stan prac organizacyjnych:

W dniu 11.07.2023r. odbyło się drugie spotkanie organizacyjne grupy.

W trakcie spotkania zostały omówione kwestie organizacyjne grupy oraz harmonogramu prac na najbliższy czas. Zostały omówione tematy projektowe, którymi grupy będą się zajmować. Nastąpił również, wstępny podział na zespoły projektowe, których prace mają zacząć się od następnego spotkania.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział oraz zapraszamy pozostałych Grupowiczów do aktywnego udziału w pracach grup roboczych - razem możemy kształtować przyszłość cyberbezpieczeństwa i interoperacyjności!

 

Najbliższe spotkanie:

✔ 12.09 (wtorek) o godz. 19:00
W trakcie spotkania planujemy prace nad harmonogramem wdrożenia.

 

Menedżerem grupy: #3-grupa-robocza-legal-nis2 jest Michał Zajączkowski

 

Dołącz do nas już dziś!