ISSA Polska jest organizacją non profit dlatego całkowita działalność jest możliwa dzięki zaangażowaniu Członków Wspierających oraz wolontariackiej pracy Zarządu oraz Członków Stowarzyszenia.

Dlaczego warto zostać Członkiem Wspierającym ISSA Polska:

  • można dzięki temu dotrzeć do osób na co dzień zajmujących się wdrażaniem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz do osób decydujących jakie rozwiązania będą wdrażane.
  • można dzięki temu rozpropagować wiedzę na temat nowego skutecznego rozwiązania bezpośrednio wśród osób zajmujących się minimalizacją zagrożeń z danego zakresu tematycznego.
  • można w ten sposób zadbać o rozwój branży bezpieczeństwa informacji w Polsce celem przygotowania gruntu dla specjalistów z zakresu IT Security oraz specjalizowanych rozwiązań.
  • można w ten sposób zadbać o rozpoznawalność marki wśród osób bezpośrednio zaangażowanych w wybór firm do realizacji zadań z zakresu bezpieczeństwa informacji i systemów bezpieczeństwa informatycznego.

Zasady członkostwa wspierającego można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.