Zaufane, dobre firmy informatyczne z sektora IT które wspierają stowarzyszenie non-profit: ISSA Polska.

Platynowe firmy wspierające ISSA. Dziękujemy dobrym firmom!

Deloitte

Deloitte to międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audyt, rachunkowość, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, zarządzanie strategiczne i operacyjne.

Deloitte w Polsce znajduje się wśród wiodących firm realizujących profesjonalne usługi doradcze w ramach sześciu najważniejszych obszarów: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, zarządzania ryzykiem, doradztwa finansowego oraz prawnego. Zespół Deloitte pracujący w polskich biurach liczy obecnie ponad 4600 specjalistów z różnych dziedzin.
Więcej informacji można uzyskać od Deloitte Polska - https://www2.deloitte.com/pl/pl.html

ePrinus

ePrinus Sp. z o.o. to dystrybutor z wartością dodaną (VAD) rozwiązań IT Security z wieloletnim doświadczeniem. Koncentrujemy się na wysokozaawansowanych systemach bezpieczeństwa IT zapewniając użytkownikom pełne wsparcie i wszelkie związane z tym usługi. Do naszych odbiorców należą m.in. najwięksi integratorzy na polskim rynku, ale także małe i średnie firmy działające w branży cyberbezpieczeństwa. W ramach naszych kompetencji specjalizujemy się w systemach: dwupoziomowego uwierzytelniania, bezpiecznej szyfrowanej komunikacji, DLP, Security Awerness, Software-Defined Perimeter (SDP), szyfrowania, SSO oraz wdrażania i szkolenia w ramach oferowanych rozwiązań.

Naszym istotnym produktem są niezawodne klucze dwupoziomowego uwierzytelniania YubiKey produkcji szwedzkiej firmy Yubico. Są one udoskonalane wraz ze wzrostem zagrożeń w świecie IT. Więcej szczegółów o tych i innych rozwiązaniach znajduje się na naszej stronie.

Zapraszamy do współpracy z firmą ePrinus: www.eprinus.com

Immunity Systems

immunity-systems.com
Immunity Systems to młoda, wysoce specjalistyczna firma zajmująca się pełnym spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT. Głównym atutem firmy jest zespół pasjonatów posiadających ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bezpieczeństwie IT ofensywnym oraz defensywnym w tym także implementacji systemów oraz weryfikacji poziomów ich zabezpieczeń. Celem firmy jest udostępnianie klientom systemów oraz usług, które pozwolą zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa ich informacji oraz procesów biznesowych przy zachowaniu optymalnego poziomu poniesionych kosztów.
W czerwcu 2021 r. Immunity Systems otrzymało certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001.
Przyjęta w Immunity Systems Polityka Bezpieczeństwa definiuje kompleksowe i efektywne podejście do zarządzania bezpieczeństwem informacji, co obejmuje:
✅ Zgodność z prawem, ochronę zasobów informacyjnych
✅ Uzyskanie i utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa zasobów
✅ Zapewnienie ciągłości procesów i właściwej reakcji na incydenty bezpieczeństwa

LexDigital

https://lexdigital.pl/

LexDigital jest jednym z prekursorów świadczących usługi związane z dostosowaniem wewnętrznych procesów organizacji do wymogów RODO. 
Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w branży cyfrowej. Nasze kompetencje techniczne połączyliśmy z ekspertyzą prawną i światem bezpieczeństwa formalnego oraz proceduralnego.

Stworzyliśmy zespół o wyjątkowo kompleksowych kompetencjach w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz planowania ciągłości działania firm.
Dzięki doświadczeniu we współpracy z niemal 150 klientami rozumiemy aspekty prawne, techniczne oraz organizacyjne w firmach o różnym charakterze i różnej skali.

Skupiamy się przede wszystkim na rozwiązaniach, które pomagają biznesowi się rozwijać. W naszej pracy pokazujemy, że bezpieczeństwo nie musi opierać się na tonach dokumentów i procedurach, które hamują biznes.

Tenable

Tenable®, Inc. (https://www.tenable.com) to powstała w 2002 r. firma Cyber Exposure, w 100% skoncentrowana na bezpieczeństwie IT. Ponad 30 000 organizacji na całym świecie polega na Tenable, aby zrozumieć i zmniejszyć ryzyko cybernetyczne. Jako twórca Nessus®, Tenable prowadzi ciągle badania i poszerza wiedzę w zakresie luk w zabezpieczeniach, aby dostarczyć pierwszą na świecie platformę do przeglądania i zabezpieczania wszelkich zasobów cyfrowych na dowolnej platformie komputerowej. Do klientów Tenable należy ponad 50% firm z Fortune 500, ponad 30% Global 2000 i wiele agend rządowych.

Platforma Tenable Cyber Exposure jest pierwszym w branży rozwiązaniem, które całościowo ocenia, zarządza i mierzy ryzyko cybernetyczne na całej nowoczesnej powierzchni ataku. Umożliwia szeroki wgląd w ryzyko cybernetyczne w środowiskach IT, Cloud, IoT i OT, a także dogłębną analizę pozwalającą mierzyć i komunikować ryzyko cybernetyczne w kontekście biznesowym w celu podejmowania lepszych decyzji strategicznych.

YUBICO

Yubico wyznacza nowe globalne standardy prostego i bezpiecznego dostępu do komputerów, urządzeń mobilnych, serwerów, kont internetowych i chmury. Kluczowy wynalazek firmy, YubiKey, zapewnia solidną ochronę sprzętową za pomocą prostego dotyku lub NFC w dowolnej liczbie systemów informatycznych i usług online. YubiHSM, przenośny sprzętowy moduł bezpieczeństwa firmy Yubico, chroni poufne dane przechowywane na serwerach.

Yubico jest czołowym dostawcą otwartych standardów uwierzytelniania FIDO2, WebAuthn i FIDO Universal 2nd Factor. Zapewnia także wsparcie dla innych protokołów uwierzytelniania dodatkowego, jak: OTP, statyczne hasło, challange - response czy HOTP-TOTP jak również szyfrowanie poczty czy plików za pomocą PGP. Technologia firmy jest wdrażana i doceniana przez 9 z 10 najlepszych marek internetowych i miliony użytkowników w 160 krajach. Klucze YubiKey produkowane są wyłącznie w Szwecji i USA.

www.yubico.com


Złote

CyberRes by opentext

https://www.microfocus.com/en-us/cyberres

OpenText sfinalizował właśnie przejęcie firmy Micro Focus, która znacząco rozbudowała portfolio OpenText o zaawansowane technologie bezpieczeństwa. Licząc na owocną współpracę z nowymi jak i istniejącymi klientami zarówno Micro Focus jaki OpenText pozostajemy do państwa dyspozycji

Kim jesteśmy?

OpenText | Cybersecurity helps customers accelerate trust, reliability, and survivability through times of adversity, crisis, and business volatility. Our software provides the critical tools needed to protect the business, detect across a changing risk surface, and evolve competencies for changing threats in hybrid, multi-cloud environments.

Co robimy?

OpenText | Cybersecurity helps customers answer the essential question in today’s digital world: Are we cyber-resilient? We do this by providing enterprise cybersecurity and technology leaders with trusted, intelligent solutions. We give them insight, protection, compliance, and adaptability through a suite of industry-leading technologies built by security and data science experts.

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy (https://piszcz.pl/pl/)  jest jedną z wiodących kancelarii prawnych w Wielkopolsce, a według prestiżowych rankingów firm prawniczych plasującą się w czołówce firm prawniczych także w skali kraju. 

Swoją działalność Kancelaria rozpoczęła w 1999 roku. Zespół Kancelarii to ponad 30 specjalistów z różnych dziedzin prawa, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów gospodarczych, organów administracji rządowej czy samorządowej. Głównym obszarem specjalizacji Kancelarii są sektory infrastrukturalne i przemysłowe, ale obsługuje również podmioty z sektora FMCG, e-commerce czy finansowego. Kompleksowe wsparcie wymaga sprawnego i merytorycznego działania, dlatego odpowiednio do potrzeb Klientów usługi doradcze Kancelarii są realizowane nie tylko z Poznania, ale również oddziałów w Warszawie i Wrocławiu.

https://piszcz.pl/pl/kontakt/

Secfense

https://secfense.com/pl/

Secfense to polski producent autorskiego rozwiązania User Access Security Broker.
Firma założona w 2018r., aktualnie mająca już wielu klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Technologia User Access Security Broker (UASB) umożliwia organizacjom stosowanie autoryzacji 2FA i MFA we wszystkich aplikacjach webowych bez konieczności ich modyfikacji czy skomplikowanych integracji.

Czas implementacji jest krótki, bo wdrożenie odbywa się bezinwazyjnie, bez konieczności ingerencji w kod aplikacji. Zabezpieczenie pojedynczej aplikacji trwa kilka minut, zabezpieczenie całej organizacji od kilku do kilkunastu dni.

Broker Secfense jest także doskonałą alternatywą dla VPN, jeśli organizacja nie korzysta z SSL VPN.

Secfense jest członkiem FIDO Alliance, partnerem klastra #CyberMadeInPoland, a także partnerem technologicznym firmy Yubico.
Obie firmy razem chcą pokazać organizacjom, że łatwe w użyciu, nowoczesne i skuteczne wieloskładnikowe uwierzytelnianie (MFA) jest dostępne dla wszystkich firm na wyciągnięcie ręki.

Secfense obsługuje różne metody autoryzacji, takie jak TOTP, FIDO2 i tokeny U2F czy biometrię, zachowując równowagę między bezpieczeństwem a wygodą użytkownika.
Rozwiązanie to zostało zaprojektowane w sposób elastyczny i skalowalny, dostosowując się do rozwoju firmy, w której pracuje, nowych aplikacji i rozszerzającej się bazy użytkowników.
 

Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o. o.

https://tekniska.pl/

W sieciach przemysłowych [OT/ICS] i ich cyberbezpieczeństwie jesteśmy ekspertami.

Od 20 lat dostarczamy na polski rynek systemy i urządzenia do najbardziej wymagających i newralgicznych instalacji infrastruktury krytycznej. Zrealizowaliśmy m.in. jedno z największych wdrożeń systemu IDS w polskiej energetyce.

Naszym celem jest satysfakcja klienta płynąca ze spełnienia jego wymagań, niezawodności i stabilności działania urządzeń oraz usług i rozwiązań, które oferujemy. Reprezentujemy na polskim rynku specjalistyczne, wyszukane marki i producentów od lat skupiających się w opracowywaniu najlepszych rozwiązań dla komunikacji i bezpieczeństwa w przemyśle.
Rozwijamy takie dziedziny jak cyberbezpieczeństwo OT/ICS oraz IoT a branże, w których prowadzimy działalność to kolej, górnictwo, hutnictwo, energetyka, transport, oil&gas, wodociągi, automatyka przemysłowa oraz produkcja.

Wykonujemy usługi wdrożenia, szkolimy, doradzamy, dobieramy i dostarczamy rozwiązania, które pomagają firmom realizować konkretne potrzeby i projekty związane z bezpieczeństwem automatyki przemysłowej.

Po pierwsze: kompetencje na najwyższym poziomie, doświadczenie i zrozumienie specyficznych potrzeb świata OT.

Po drugie: niezawodność, najwyższa jakość wykonania i stabilność. Tekniska to grupa inżynierów z prawdziwie technologicznym zacięciem i zrozumieniem kontekstu biznesowego procesów przemysłowych.

Stawiamy poprzeczkę wysoko, nieustannie się szkolimy, zwracamy uwagę na detale i śledzimy najnowsze rozwiązania oraz trendy technologiczne. Zbudowaliśmy bazę wiedzy eksperckiej, którą dzielimy się w centrum szkoleniowym Akademia Tekniska.


Srebrne

NETIA

NETIA SA
ul. Poleczki 13
02-822 Warszawa

Adres do korespondencji:
Netia SA, Puławska 464, 02-884 Warszawa, T: +48 22 352 20 00, F: +48 22 352 20 01
https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy

Orion Instruments

Orion Instruments (www.orion.pl) koncentruje się na wdrażaniu rozwiązań klasy SOAR (systemów orkiestracji, automatyzacji i odpowiedzi na incydenty bezpieczeństwa). Oferujemy tworzenie i dostosowywanie integracji SOAR z innymi narzędziami bezpieczeństwa, zapewniamy optymalizację procesu wdrożenia, elastyczność usług utrzymania, a także szkolenia oraz wsparcie techniczne w języku polskim. Firma posiada szereg referencji, zapewnia ekspercką ofertę o wysokiej wartości dodanej, a rozwiązania są implementowane przez doświadczonych i certyfikowanych architektów systemowych.

Oversec

https://oversec.pl

Firma OVERSEC Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu oraz prowadzeniu projektów i programów Security Awareness nowej generacji, zwiększających świadomość pracowników na zagrożenia związane z wykorzystaniem socjotechniki.
Pomagamy naszym klientom podwyższyć kulturę bezpieczeństwa w organizacji umożliwiając osiągnięcie wysokiego poziomu odporności czynnika ludzkiego na cyberzagrożenia. Skuteczność naszych programów tworzymy w oparciu o najnowsze badania naukowe z dziedziny psychologii behawioralnej, kognitywistyki oraz najlepsze, często unikalne narzędzia.
W tym zakresie posiadamy spójną, kompleksową i często unikalną ofertę pozwalającą na skuteczne osiąganie zakładanych celów. Aktualnie jesteśmy obecni w ponad 10 krajach Europy, m.in. Finlandii, Danii, Norwegii, Estonii, Czechach oraz oczywiście w Polsce.
Naszym partnerem strategicznym jest firma KnowBe4, która jest niekwestionowanym światowym liderem na rynku narzędzi do realizacji programów Security Awareness nowej generacji.


Stowarzyszone

Securing

https://www.securing.pl/

ul. Kalwaryjska 65/6
30-504 Kraków
tel: (12) 425 25 75
SecuRing to zespół ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem aplikacji i systemów informatycznych. Naszą misją jest zapewnienie wsparcia dla naszych partnerów na każdym etapie procesu, jakim jest zarządzanie bezpieczeństwem informacji w firmie. Misję tę realizujemy przez dostarczanie usług konsultingowych w zakresie bezpieczeństwa IT.

Pentesters

Plac Andersa 7,
61-894 Poznań
Tel. 508 136 128
E: contact [at] pentesters [dot] pl
W: https://www.pentesters.pl/

Testy bezpieczeństwa | Testy penetracyjne | Audyt bezpieczeństwa IT | Wdrożenia zabezpieczeń IT
Analiza incydentów  | Analiza malware | Monitoring bezpieczeństwa IT | Hardening