ISSA Polska jest współorganizatorem konferencji SEMAFOR 2023, która odbędzie się w Warszawie w dniach 13-14 marca 2022. / Semafor - XVI Forum Bezpieczeństwa i Audytu

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu to prześlij nam maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) przedstawiając jaki punkt z agendy konferencji Semafor 2023 oraz dlaczego wydaje się być najbardziej atrakcyjny dla Ciebie.

Poniżej szczegółowe zasady dla uczestników:

1)  Uczestnik konkursu musi być Członkiem ISSA Polska lub ISSA International w dniu 09.03.2023
2)  Prosimy o przesłanie odpowiedzi do dnia 09.03.2023 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3) Listę zwycięzców ogłosimy na dobre zakończenie tygodnia w dniu 10.03.2023.

Regulamin konkursu "Wejściówki na Semafor 2023"
1. Organizatorem konkursu jest „ISSA Polska Stowarzyszenie ds Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych”, ul. Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, Regon:140415280, KRS: 241292, NIP: 9512207223.
2. Konkurs przeznaczony jest dla aktualnych członków ISSA Polska i polega na przesłaniu informacji jaki punkt z agendy konferencji Semafor 2023 oraz dlaczego wydaje się być najbardziej atrakcyjny dla uczestnika konkursu. Uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź.
3. Jury oceni merytoryczną wartość artykułów oraz innowacyjność, zgodność ze sztuką zawodu specjalisty ds. bezpieczeństwa, przyciągający sposób prezentacji oraz poprawność językową i ortograficzną i wybierze najlepsze prace.
4. Warunkiem udziału w konkursie jest akceptacja Regulaminu i wysłanie artykułu spełniającego wymagania Regulaminu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 09 marca 2023 do godziny 22:00 CEST. Prace konkursowe muszą być w języku polskim.
5. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie zarządu, członkowie jury.
6. Nagrodą w konkursie są wejściówki na konferencję Semafor 2023 (traktowane jako przychód opodatkowany). Do wygrania są co najmniej 3 wejściówki.
7. Wyniki konkursu mogą zostać ogłoszone 10 marca 2023 roku na stronie ISSA.org.pl. Organizator ma prawo skontaktować się także drogą elektroniczną z wygraną osobą lub uczestnikami.
8. Nagroda zostanie przekazana drogą elektroniczną.
9. Jury składa się z 3 osób spośród zarządu ISSA Polska lub osób przez niego wskazanych. Głosowanie jest jawne. 
10. Nie można zbyć wygranej, i nie można jej przekazać innemu członkowi ISSA.
11. W przypadku, gdyby wygrany autor nie mógł skorzystać z wygranej, wygrana przechodzi na osobę na kolejnym miejscu. Prosimy o kontakt.
12. Uczestnik konkursu przesyłając tekst się, wyraża zgodę na publikację przesłanego tekstu w całości lub częściowo na stronach ISSA.org.pl .
13. Dane zwycięzców takie jak: imię i nazwisko mogą być opublikowane na stronach ISSA.org.pl pod publikacjami tekstów.
14. Autor może zarządzać publikacji pod pseudonimem wnosząc do Organizatora by dane prawdziwe nie zostały ujawnione a Organizator nie może odmówić takiej prośbie.
15. W przypadku braku wpłynięcia jakiejkolwiek pracy, Zarząd w formie głosowania może przekazać wejściówkę osobie, która posiada największą ilość punków ISSA Polska.
16.  ISSA Polska ma prawo zmienić Regulamin w trakcie trwania konkursu na zasadach zgodnych z prawem.
17.  Do spraw nieuregulowanych stosuje się odpowiednie przepisy prawa polskiego.