Z przyjemnością i radością witamy naszego nowego ZŁOTEGO członka wspierającego – firmę Secfense.

Secfense to polski producent autorskiego rozwiązania User Access Security Broker. Firma założona w 2018r., aktualnie mająca już wielu klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Technologia User Access Security Broker (UASB) umożliwia organizacjom stosowanie autoryzacji 2FA i MFA we wszystkich aplikacjach webowych bez konieczności ich modyfikacji czy skomplikowanych integracji.

Czas implementacji jest krótki, bo wdrożenie odbywa się bezinwazyjnie, bez konieczności ingerencji w kod aplikacji. Zabezpieczenie pojedynczej aplikacji trwa kilka minut, zabezpieczenie całej organizacji od kilku do kilkunastu dni.

Broker Secfense jest także doskonałą alternatywą dla VPN, jeśli organizacja nie korzysta z SSL VPN.

Secfense jest członkiem FIDO Alliance, partnerem klastra #CyberMadeInPoland, a także partnerem technologicznym firmy Yubico.
Obie firmy razem chcą pokazać organizacjom, że łatwe w użyciu, nowoczesne i skuteczne wieloskładnikowe uwierzytelnianie (MFA) jest dostępne dla wszystkich firm na wyciągnięcie ręki.

Secfense obsługuje różne metody autoryzacji, takie jak TOTP, FIDO2 i tokeny U2F czy biometrię, zachowując równowagę między bezpieczeństwem a wygodą użytkownika.

Rozwiązanie to zostało zaprojektowane w sposób elastyczny i skalowalny, dostosowując się do rozwoju firmy, w której pracuje, nowych aplikacji i rozszerzającej się bazy użytkowników.
https://secfense.com/pl/