ICS

Praktyczny wymiar Akademii ICS – warsztaty, pokazy demo

Akademia ICS została powołana by szerzyć wiedzę wśród szerokiego grona odbiorów – kadr IT, security, automatyków i inżynierów bezpośrednio związanych z zarządzeniem infrastrukturą OT oraz utrzymaniem instalacji przemysłowych i systemów ICS w obszarze zakładów produkcyjnych. Chcemy również zainteresować tematyką i wskazać na istotność zagadnień IT/OT security kadrę managerską, właścicieli i zarządy firm.

Akademia ICS, poprzez współpracę z praktyki, firmami technologicznymi, dostawcami usług i rozwiązań z pogranicza IT/OT ma formę warsztatów i praktycznych pokazów. Nasze spotkania to świetna okazja do wymiany poglądów jak i zdobycia wiedzy eksperckiej.

 

Spotkania Akademii ICS

Spotkania w ramach Akademii ICS odbywają się co cyklicznie, raz w miesiącu, zazwyczaj 3 środę miesiąca. By dołączyć do naszej społeczności ICS oraz wziąć udział w naszych spotkaniach  należy się zarejestrować na poszczególne sesje. Rejestracja jest otwierana cyklicznie przed każdym wydarzeniem.

 

Współpraca merytoryczna

ISSA Polska pozostaje otwarta na sugestię tematów, zagadnień oraz rozwiązań, które mogą zostać zgłaszane przez uczestników, słuchaczy i społeczność Akademii ICS. Tym samym zachęcam również dostawców technologicznych i rozwiązań ICS, OT-IT i Security o zgłaszanie się z propozycją tematów na kolejne spotkania.

W tym celu prosimy o kontakt bezpośredni na adres mailowy roland.kulanek at issa.org.pl.