Rejestracja >>> https://forms.gle/dniftrQpxkgs3fR78

Temat: Pułapki, wyzwania vulnerability management, co zrobić żeby raporty nie trafiły na półkę i dlaczego VM jest takie ważne

Streszczenie: 
Wbrew pozorom to nie podatności 0-day są najczęściej wykorzystywane w atakach, także tych zaawansowanych. Dzieje się tak dlatego, że proces Vulnerabilty Management nie jest wcale taki prosty jak się wydaje. Zwłaszcza w skali dużego przedsiębiorstwa i w rozbudowanej strukturze teleinformatycznej. Szybkie spojrzenie dlaczego VM jest takie ważne i jakie są zwykle największe wyzwania i problemy przy wdrażaniu programu VM i co robić z wynikami skanów podatności żeby nie lądowały w folderze SPAM administratorów.

Prelegent: Piotr Moroz, Dyrektor ds. Usług Bezpieczeństwa w Netia SA,

Piotr Moroz stworzył i od samego początku kieruje zespołem SOC (Security Operations Center), a także zarządza zespołem Reagowania na Incydenty Komputerowe (CSIRT) Grupy Netia, realizującymi usługi na potrzeby wewnętrzne oraz klientów Grupy.

Aktywnie uczestniczy w rozwoju usług bezpieczeństwa dla klientów B2B Grupy Netia. Posiada wiele lat doświadczenia w sektorze telekomunikacyjnym, a wcześniej bankowym (m. in. jako Wicedyrektor Departamentu Bezpieczeństwa mBanku), w zarządzaniu zespołami bezpieczeństwa oraz wdrażaniu rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa fizycznego, ciągłości działania, ISO 27001. Audytor wiodący  Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2017.

Rejestracja >>> https://forms.gle/dniftrQpxkgs3fR78