Walidacja systemów bezpieczeństwa poprzez kontrolowane automatyczne ataki na infrastrukturę, sposobem na zwiększenie efektywności SIEM/SOAR w organizacji.
Rejestracja >>> https://forms.gle/vUjiEeDLbs8QWC8E7
Coraz bardziej rozbudowana płaszczyzna ataku sprawia, że ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami ze strony cyberprzestępców staje się trudniejsza i wymaga coraz większych nakładów czasu. W efekcie specjaliści ds. bezpieczeństwa i organy regulacyjne po raz pierwszy wspólnie doszli do wniosku, że konieczne jest uwzględnienie różnych scenariuszy zagrożeń przy wdrażaniu trwałych i kompleksowych strategii cyberbezpieczeństwa. Jak jednak w sposób bezpieczny i kompleksowy weryfikować mankamenty naszego środowiska i przenosić je bezpośrednio na działania naprawcze zapewniając przy tym wysoki poziom przejrzystości? Na te właśnie pytanie postaramy się odpowiedzieć.
Prelegent: Bartosz Sobieszek – Od ponad 6 lat w bezpieczeństwie IT. Karierę zawodową rozpoczynał w jednym z największych banków w Polsce w roli Analityka Bezpieczeństwa, Administratora Bezpieczeństwa i Lidera Operacji Bezpieczeństwa. Kontynuował pracę dla największych banków w Polsce jako ekspert ds. cyberbezpieczeństwa i doradca ds. bezpieczeństwa. Obecnie jako inżynier ds. bezpieczeństwa cybernetycznego pomaga klientom zrozumieć wartość rozwiązań cyberbezpieczeństwa i wykorzystywać ją w praktyce w ich środowisku. Ma za sobą szereg skomplikowanych wdrożeń systemów SIEM/SOAR/Threat Intelligence w największych firmach w kraju.
 
📣📣📣 PS: Po wysłaniu formularza otrzymujesz mailowe powiadomienie z Google Forms. Czasami trzeba poszukać w spamu. Ten e-mail potwierdza, że rejestracją powiodła się. Nie wysyłamy kolejnych powiadomień o pomyślnym zakończeniu rejestracji.
JAK ODBYWA SIĘ SPOTKANIE: Na Google Meet lub YouTube. Osoby zarejestrowane na spotkanie otrzymują link do Google Meet spotkania lub YouTube link najpóźniej w dniu spotkania.