ISSA Polska prezentuje…

Akademia ISSA: Najlepsze prelekcje z ISSAlocal

To co było ulotne na wydarzeniach lokalnych, wraca w formie prezentacji online.Tym razem zobaczysz prelekcję:

„Dlaczego Twój soft nie jest bezpieczny? – o nietechnicznych przyczynach, technicznych problemów”

Rejestracja na 1 marca o godz. 18.00 >>> https://forms.gle/pE2EsAgPmMkqCCvg7 Spotkanie Online

Tempo tzw. cyfrowej transformacji caly czas rosnie.Efektem tego jest rosnąca ilości oprogramowania oraz danych przez nie przetwarzanych. Jak zatem budować bezpieczne oprogramowanie nie tracąc tego tempa? Jak wygląda bezpieczeństwo w procesie wytwarzania oprogramowania w praktyce? Co sprawia, że implementacja security shift-left jest trudna? W mojej prelekcji postaram się odpowiedzieć na te pytania oraz pokazać, że również w budowie Produktów Cyfrowych kluczowym elementem jest człowiek.

Prelegent: Maciej Markiewicz

Konsultant ds. bezpieczeństwa IT, wykładowca, inżynier oprogramowania.  Obecnie pełni rolę szefa zespołu inżynierii bezpieczeństwa w Netguru oraz wykładowcy IT Security w Collegium Da Vinci.  Ostatnie lata spędził na budowaniu strategii Cyberbezpieczeństwa oraz kultury DevSecOps w Netguru. W ramach swojej pracy miał okazję współpracować z zespołami projektowymi jak i klientami z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem projektów dla branż Fintech i Medtech.

Prywatnie interesuje się psychologicznymi aspektami cyberbezpieczeństwa, wpływem technologii na ludzi oraz inżynierią społeczną.

Rejestracja na 1 marca o godz. 18.00 >>> https://forms.gle/pE2EsAgPmMkqCCvg7 Spotkanie Online