Rejestracja >>>

Ostatnie przed wakacjami spotkanie w ramach cyklu Akademia ISSA: CyBeer prowadzi nasz partner wspierający firma Tenable.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 20 czerwca o g.18:00 w formule on-online.
Zapraszamy Cię na porywający webinar, który odsłoni przed Tobą możliwości, jakie oferuje Tenable One w transformacji zarządzania ryzykiem w Twoim przedsiębiorstwie. Odkryj, w jaki sposób nasze rozwiązanie umożliwia kompleksowe monitorowanie zasobów i słabości systemu oraz konwertowanie danych technicznych na zrozumiałe informacje biznesowe, co z kolei pozwala na bardziej efektywne zarządzanie ryzykiem cybernetycznym.
Nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz na CyBeer i zacznij tworzyć bezpieczniejszą przyszłość dla swojej firmy dzięki Tenable One.
Podczas webinaru zaprezentujemy także "Vulnerability Intelligence", który wyświetla kompleksowe informacje na temat śledzonego CVE, w tym wyniki VPR, CVSSv3 i EPSS, wraz z osią czasu, która pokazuje, jak ryzyko ewoluowało w czasie.
Spotkanie potrwa 90 minut, żadnych slajdów, tylko live demo!
Prelegentka:
Joanna Wziątek-Ładosz
Specjalistka ds. cyberbezpieczeństwa z ponad 15-letnim doświadczeniem w dziedzinie technicznych aspektów bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Na co dzień pracuje jako Senior Security Engineer w Tenable, gdzie konsultuje i wdraża programy z zarządzania ryzykiem, a w szczególności zarządzania podatnościami w IT i w ICS/OT.
Z wykształcenia jest informatykiem. Ukończyła również studia doktoranckie z informatyki i podyplomowe studia na University of Maryland z Cloud Security. W 2022 ukończyła certyfikowany program podyplomowy z cyberbezpieczeństwa na amerykańskim Massachusetts Institute of Technology (MIT). Jest wykładowcą akademickim oraz członkinią ISSA. Jest mentorką w kilku programach związanych stricte z cybersecurity. Występuje na konferencjach branżowych. Szerzy wiedzę z szeroko pojętego cyberbezpieczeństwa prowadząc szkolenia Temat: Poznaj Tenable ONE i oceń ryzyko cybernetyczne w jednym miejscu, nawet to z OT.