Rejestracja >>> https://forms.gle/QrE8xtTFx8gjsRpS9

Wspólnie z naszym Partnerem wspierającym Kancelarią Prawną Piszcz i Wspólnicy zapraszamy na drugie spotkanie z ramach cyklu Akademia ISSA: Governance & Processes.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 25 kwietnia o g.18:00 w formule on-line i poświęcone będzie zagadnieniom stosowania w organizacjach standardów bezpieczeństwa.

Podróż przez ten temat zaplanowaliśmy w formie dyskusji. Moderatorem będzie Mecenas Monika Bogdał, a gościnnie wystąpi Przemysław Szczurek, członek ISSA Polska, reprezentujący firmę TUV Nord Polska.

Omówimy kolejno następujące zagadnienia:

  1. Na czym polega certyfikacja systemów zarządzania, osób i produktów, kiedy jest obowiązkowa.
  2. Jakie są najczęstsze powody skorzystania z certyfikacji.
  3. Czy różne branże mogą osiągnąć te same korzyści z certyfikacji – na przykładzie AUTOMOTIV i sektora medycznego.
  4. W jakim kierunku zmienia się podejście do cyberbezpieczeństwa – od zabezpieczania organizacji do zabezpieczania użytkownika.
  5. Jakie wyzwania dla bezpieczeństwa niesie postęp technologiczny i czy certyfikacja może być dla nich odpowiedzią.

Prelegent: Przemysław Szczurek - Senior Manager ds. Bezpieczeństwa Informacji
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z branżą IT związany od ponad 15 lat. Obecnie w TUV NORD Polska odpowiada za rozwój i sprzedaż usług związanych z normami: ISO 27001, ISO 20000, ISO 22301 oraz tematyką Cyberbezpieczeństwa i TISAX. Posiada certyfikaty: Audytora Wiodącego ISO 27001, ISO 20000, Audytora Wewnętrznego ISO 22301, Incident Response Managera i Inspektora Ochrony Danych. Jest egzaminatorem dla Audytorów Wiodących SZBI akredytowanym przez PCA. Jako trener TUV NORD i wykładowca akademicki duży nacisk stawia na świadomość kadry.

Rejestracja >>> https://forms.gle/QrE8xtTFx8gjsRpS9