Data: 27.06.2023 godz. 18:00 - online --- >>REJESTRACJA<<
 
Wspólnie z naszym Partnerem wspierającym Kancelarią Prawną Piszcz i Wspólnicy zapraszamy na czwarte spotkanie z ramach cyklu Akademia ISSA: Governance & Processes.
 
Spotkanie odbędzie się we wtorek 27 czerwca o g.18:00 w formule on-line i poświęcone będzie problematyce zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami i wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa ICT w sektorze finansowym.Codziennością instytucji nadzorowanej  m.in. przez KNF jest praca nad dostosowywaniem regulacji i systemów wewnętrznych do zmian, które zapewniają nam regulatorzy krajowi i europejscy wprowadzając zmiany w przepisach czy wytycznych. W ramach wystąpienia przedstawione zostanie case study dotyczące audytu zgodności z obowiązującymi przepisami i wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa ICT.
Prowadzący podzieli się dobrymi praktykami z zakresu: :arrow_right: Kontroli, czyli na co należy zwracać uwagę w trakcie audytu przeprowadzanego przez instytucje do tego uprawnione, w szczególności zwrócimy uwagę na zakres materiałów, sposoby komunikacji z audytorami czy wyznaczenie osoby do kontaktu,

✔ Czynności pokontrolnych - protokół i zalecenia jako szansa do wprowadzania zmian i uporządkowania procesu,

✔ Przygotowania się do audytu, czyli dlaczego warto dokonywać przeglądów i audytów procesów funkcjonujących w instytucji nadzorowanej.
Prelegent:

Mateusz Życzkowski - prawnik, Compliance Officer w wiodącej na polskim rynku krajowej instytucji płatniczej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zgodności w instytucjach nadzorowanych. Pracował również w wiodącej na rynku kancelarii prawnej. Posiada szeroką wiedzę dotyczącą funkcjonowania instytucji pod nadzorem KNF oraz zapewnienia zgodności w bankach i Krajowych Instytucjach Płatniczych. W bieżącym roku uzyskał pozytywny wynik na egzaminie radcowskim i oczekuje na wpis na listę radców prawnych. Certyfikowany compliance officer oraz uczestnik wielu seminariów i szkoleń z zakresu prawa i zgodności.

📣📣📣 PS: Po wysłaniu formularza otrzymujesz mailowe  powiadomienie z Google Forms. Czasami trzeba poszukać w spamu. Ten e-mail potwierdza, że rejestracją powiodła się. Nie wysyłamy kolejnych powiadomień o pomyślnym zakończeniu rejestracji.

>>REJESTRACJA<<