Data: 28.09.2023 godz. 18:00 - onsite --- >>REJESTRACJA<<
 

Temat: W jaki sposób zbudować bezpieczną, skalowalną, zautomatyzowaną sieć hybrydową za pomocą usługi Microsoft Azure virtual WAN.

Wspólnie z naszym Partnerem wspierającym firmą Fortinet zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie z ramach cyklu Akademia ISSA: CyBeer.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 września o g.18:00 w formule on-site, w siedzibie Deloitte Polska w Warszawie, al. Jana Pawła II 22.

Azure Virtual WAN to zarządzana, globalnie rozproszona sieć jako usługa, która łączy w sobie funkcje sieciowe, łączność, zabezpieczenia, monitorowanie i routing. Obejmuje rozwiązania w zakresie łączności dla oddziałów, takie jak ExpressRoute, VPN dla połączeń typu Site to Site i Point to Site, a także integrację SD-WAN, VPN, a ostatnio także rozwiązanie typu Next Gen firewall. W trakcie tej prezentacji omówimy, w jaki sposób wirtualna sieć WAN platformy Azure pomaga organizacjom ulepszyć sieć, a także jak zabezpieczyć ruch przez nią przechodzący.

Prelegent: Piotr Nowotarski – architekt rozwiązań bezpieczeństwa dla zasobów w chmurach publicznych . Odpowiedzialny za kluczowe projekty i najważniejszych klientów Fortinet na terenie EMEA. Absolwent Politechniki Śląskiej. Z IT związany od kiedy pamięta. Ekspert w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa IT. Specjalizuje się w systemach Next Generation Firewall oraz publicznych chmurach obliczeniowych. Doświadczony wdrożeniowiec i trener. Pracował dla producentów i wiodących dystrybutorów rozwiązań bezpieczeństwa IT w Polsce i Europie.

📣📣📣 PS: Po wysłaniu formularza otrzymujesz mailowe  powiadomienie z Google Forms. Czasami trzeba poszukać w spamu. Ten e-mail potwierdza, że rejestracją powiodła się. Nie wysyłamy kolejnych powiadomień o pomyślnym zakończeniu rejestracji.

>>REJESTRACJA<<