Data: 29.06.2023 godz. 18:00 - online --- >>REJESTRACJA<<
 
Wspólnie z naszym Partnerem wspierającym firmą Netia S.A. zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie z ramach cyklu Akademia ISSA: CyBeer.
 
Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 czerwca o g.18:00 w formule on-line i poświęcone będzie problematyce Security Operation Center.Tworzenie i utrzymywanie centrum operacyjnego bezpieczeństwa (SOC) nie jest łatwym zadaniem. Trzeba wiedzieć, co się robi, jak się to robi, a co ważniejsze, co z tym zrobić z korzyścią dla organizacji. Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania, przyjdź na spotkanie ISSA CyBeer, na którym gościć będziemy Piotra Moroza, doświadczonego praktyka w obszarze zarządzania zespołami cyberbezpieczeństwa, eksperta mocno zaangażowanego w ideę promowania świadomości w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego.Podczas spotkania dowiesz się co wiąże się z tworzeniem i utrzymywaniem SOC oraz jak podejmować wstępne decyzje dotyczące jego projektowania. Budować czy outsource'ować? Dowiesz się również, w jaki sposób takie centrum operacyjne może przynieść korzyści Tobie i Twojej firmie i jak możesz wykorzystać tę wiedzę i doświadczenie w swoich codziennych zadaniach.
 
Prelegent:

Piotr Moroz, Dyrektor ds. Usług Bezpieczeństwa w Netia SA
Piotr stworzył i od samego początku kieruje zespołem SOC (Security Operations Center), a także zarządza zespołem Reagowania na Incydenty Komputerowe (CSIRT) Grupy Netia, realizującymi usługi na potrzeby wewnętrzne oraz klientów Grupy.Aktywnie uczestniczy w rozwoju usług bezpieczeństwa dla klientów B2B Grupy Netia. Posiada wiele lat doświadczenia w sektorze telekomunikacyjnym, a wcześniej bankowym (m. in. jako Wicedyrektor Departamentu Bezpieczeństwa mBanku), w zarządzaniu zespołami bezpieczeństwa oraz wdrażaniu rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa fizycznego, ciągłości działania, ISO 27001. Audytor wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2017.

📣📣📣 PS: Po wysłaniu formularza otrzymujesz mailowe  powiadomienie z Google Forms. Czasami trzeba poszukać w spamu. Ten e-mail potwierdza, że rejestracją powiodła się. Nie wysyłamy kolejnych powiadomień o pomyślnym zakończeniu rejestracji.

>>REJESTRACJA<<