Rejestracja >>> https://forms.gle/jphttVKw3UCvVmCr5

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Akademia ISSA: CyBeer, którą prowadzi Joanna Wziątek-Ładosz, reprezentująca naszego partnera wspierającego, firmę Tenable.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 30 marca o godz.18:00 w formule on-line.

Podczas prezentacji prowadząca skupi się na omówieniu 5 największych luk w zabezpieczeniach w 2023 r. Pokaże, w jaki sposób eksperci ds. bezpieczeństwa mogą korzystać z narzędzi takich jak Nessus lub Tenable.SC/TEnable.IO, aby znaleźć te zagrożenie i podjąć środki zapobiegawcze. Przedstawi również analizę trendów w podatnościach w oparciu o badania Tenable Threat Research, o których firmy powinny wiedzieć, aby wyprzedzać potencjalne zagrożenia.
 
Prelegentka:

Joanna Wziątek-Ładosz - Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w bezpieczeństwie teleinformatycznym zdobyte w polskich i zagranicznych firmach. Obecnie pracuje jako Senior Security Engineer w Tenable, gdzie konsultuje projekty wdrożeń programów zarządzania ryzykiem i podatnościami, bezpieczeństwa ICS/OT oraz projektów dotyczących bezpieczeństwa chmury.

Z wykształcenia jest informatyczką. Ukończyła również studia doktoranckie z informatyki i podyplomowe studia na University of Maryland z Cloud Security. W 2022 ukończyła certyfikowany program podyplomowy z cyberbezpieczeństwa na Massachusetts Institute of Technology (MIT). Jest wykładowcą akademickim oraz członkinią ISSA Polska. Jest autorką podcastów Polskiego Radia dotyczących bezpieczeństwa IT pt.: „Cyberbezpieczni”.