REJESTRACJA >>> https://forms.gle/Z5uEZNv7Bz2gT4zy5

Wspólnie z naszym Partnerem Wspierającym, firmą Oversec, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Akademia ISSA: CyBeer. 
Spotkanie odbędzie się w środę 31 maja o g.18:00 w Warszawie + on-line.
Krzysztof Kozłowski (założyciel firmy Oversec) opowie o zarządzaniu ryzykiem ludzkim w cyberbezpieczeństwie, ponieważ tam, gdzie człowiek wchodzi w interakcje z technologią (czyli codziennie) istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia incydentów bezpieczeństwa.
Skupimy się na głównym problemie przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań cyberbezpieczeństwa, a mianowicie na fakcie pomijania kluczowego w tym procesie czynnika ludzkiego.
Na spotkaniu:

  • Obalimy kilka mitów dotyczących zarządzania ryzykiem ludzkim
  • Przeanalizujemy liczne patologie w tym obszarze, które będą okraszone licznymi przykładami z życia
  • Prześledzimy, w oparciu o aktualnie dostępną wiedzę co działa, a co nie ma sensu
  • Podsumujemy spotkanie wnioskami na przyszłość

Nawet, jeżeli zajmujesz się tylko technologią, warto spojrzeć na cyberbezpieczeństwo nieco szerzej. To wiedza, która w nadchodzących latach będzie kluczowa, ponieważ technologie funkcjonują zawsze w oparciu o interakcje z człowiekiem. Wykorzystanie nauk behawioralnych i zrozumienie ich podstaw do zarządzania cyberbezpieczeństwem już niedługo będzie jedną z kluczowych umiejętności, która może Ci się bardzo przydać.

Prelegent: Krzysztof Kozłowski - konsultant i ekspert w obszarze Security Awareness oraz założyciel firmy Oversec. Związany z cyberbezpieczeństwem od ponad 20 lat. W czasie swojej drogi zawodowej zdobył unikalne kompetencje łącząc wiedzę o technologii, psychologii behawioralnej, kognitywistyki oraz skutecznej komunikacji. Wykorzystując swoje kompetencje pomaga firmom polskim i europejskim zmieniać ludzi z podstawowego wektora ataku w kluczowy element systemu bezpieczeństwa oraz współtworzyć silną kulturę cyberbezpieczeństwa.

REJESTRACJA >>> https://forms.gle/Z5uEZNv7Bz2gT4zy5