Zapraszamy na spotkanie z Prezesem ISSA International Dr. Shawn’em Murray, które odbędzie się 13 marca 2024  w Warszawie w biurach EY na 6 piętrze.
Adres : rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa.
Google Maps: https://goo.gl/maps/AHq6myVpyPpGPf6KA

 


Dr Shawn Murray jest prezesem i dyrektorem generalnym w Murray Security Services, a wcześniej był przydzielony do Agencji Obrony Przeciwrakietowej Stanów Zjednoczonych jako starszy specjalista ds. cyberbezpieczeństwa. Jego poprzednie zadania obejmują współpracę z Dowództwem Cybernetycznym Armii Stanów Zjednoczonych w Europie, Siłami Powietrznymi Stanów Zjednoczonych i przemysłem komercyjnym na różnych stanowiskach w obszarach zapewniania informacji i cyberbezpieczeństwa. Podróżował po całym świecie, przeprowadzając oceny bezpieczeństwa fizycznego i cyberbezpieczeństwa kluczowych programów obrony narodowej i programów koalicyjnych, przygotował raporty dla Komisji Sił Zbrojnych Izby Reprezentantów oraz składał zeznania na temat kwestii cyberbezpieczeństwa i prywatności dla przywódców Kongresu. Jest głównym konsultantem ds. cyberbezpieczeństwa w Centrum Rozwoju Małych Przedsiębiorstw Pikes Peak (SBDC) i członkiem krajowej grupy roboczej SBDC ds. cyberbezpieczeństwa.
Dr Murray współpracował z SBA, biurem prokuratora generalnego stanu Kolorado, NSA, FBI, CIA oraz Departamentem Obrony i Stanu USA przy różnych inicjatywach dotyczących cyberbezpieczeństwa i ma ponad 20-letnie doświadczenie w IT, komunikacji i cyberbezpieczeństwie. Występował jako główny mówca na licznych konferencjach na całym świecie i lubi uczyć i występować jako gościnny wykładowca na kursach dotyczących cyberbezpieczeństwa, biznesu i informatyki w swojej Cyber ​​Academy i na kilku uniwersytetach. Posiada kilka uznanych w branży certyfikatów, w tym C|CISO, CISSP i CRISC. Posiada kilka stopni naukowych, w tym doktorat stosowany w informatyce ze specjalizacją w systemach informatycznych dla przedsiębiorstw.
Dr Murray jest wybitnym członkiem Stowarzyszenia ds. Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych i niedawno został wybrany na nowego prezesa jego Międzynarodowego Zarządu. Lubi spędzać czas podróżując z rodziną, badając i współpracując z innymi specjalistami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i prawa cybernetycznego, a także gra w piłkę nożną w lokalnej lidze w Colorado Springs.